سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دوستان عزیز سلام. قبل از هرچیز معذرت می خواهم که نظراتتان بدون جواب مانده. مدتی است بسیار گرفتارم و فقط گاهی سرکی می زنم و فرصت پاسخگویی ندارم.

چند روز دیگر هم عازم زیارت آقا اباعبدالله و آقا امیرالمومنین علیهم السلام  هستیم. از این بابت این موضوع را ذکر می کنم که بگویم شب بیست و هفتم رجب که شب شقای مریضان در حرم آقا امیرالمومنین است آنجا هستیم و برای شفای همه ی مریضها دعا خواهیم کرد. حتما یادم به نازنین زهرا، حسن جان، محمدجواد، امیرحسین، ملیکا، ابوالفضل، نازنین زهرای بابا، فاطمه زهرا، یاسین، مهلا، مها، محمد هادی، پارسا ،معصومه و آبجیش هست و ان شالله با دست پر برخواهیم گشت. ان شالله صبح شنبه عازمیم و شانزدهم خرداد برمیگردیم.

بابت پست قبل هم معذرت می خواهم یک گزارش تصویری بود که خیلی دوست داشتم اما نمی دانم چرا بدون مطلب بود. جالب این که در مدیریت مطالبم هست اما در نمایش وبلاگ دیده نمی شود.

خلاصه بابت همه ی کوتاهیها شرمنده. تا بیست خرداد هم نظرات بدون جواب خواهد بود.به بزرگواری خودتان ببخشید. اگر اسم کسی را جا انداخته ام لطفا یادآوری فرمایید. شاید دعای این بنده ی روسیاه و شرمسار به درگاه خداوند در حق کودکان معصومم مستجاب گردد.آمین

[ ۱۳٩۳/٢/٢۸ ] [ ۸:۳۸ ‎ب.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب