سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

از اول خرداد مهد شمیم تمام میشه و دخملی باید چهارماه توی خونه باشه تا از اول مهر دوباره بره مهد. میخواستیم منزل را عوض کنیم بعد از گشتن یه خونه نقلی پیدا کردیم و قراردادش رو نوشتیم. چند روز بعد داشتم فکر می کردم کاش یه بچه هم سن و سال خودش داشتیم که باهم بازی می کردند و باعث رشد شمیم می شد.همون موقع پیچیدم توی کوچه و دختر همسایه را که هم سن شمیم بود دیدم. توی دلم گفتم چه خوب می شد با این دختر همبازی می شد ولی حیف که داریم از این خونه میریم. شب پدر همون دختر اومد در خونه و گفت شما که سراغ خونه گرفتید ما میخواهیم منزلمان را  اجاره بدهیم اگر دوست دارید بیایید ببینید. رفتیم خانه را دیدیم.خوب بود و جالب اینکه قیمتش هم کمتر از خانه ای بود که قولنامه کرده بودیم. 

خلاصه قسمتمان شد که این خانه را بگیریم تا نازنین زهرا همبازی شمیم شود.

با اینکه شمیم توی مهد پیشرفت خوبی کرده بود ولی چند روز پیش که فهمیدم بچه ام مربی نداشته و فقط ازش نگهداری می شده خیلی ناراحت شدم. شمیم توانایی یادگیری داشت ولی مدیر مهد این توانایی را نادیده گفته بود و بدتر اینکه این مطلب را از من مخفی میکرد و طی چندباری که به مهد مراجعه کردم هربار به بهانه ای برای نداشتن مربی متوسل میشد. وقتی متوجه این موضوع شدم مصمم به تعویض مهدش شدم. مدتی بود میگشتم تا به واسطه یکی از دوستان با مدیری بسیار روشنفکر و متعهد و دلسوز آشنا شدم که قول داد تمام تلاشش را برای پیشرفت شمیم بکند و حتی اگر لازم شد مربی کمکی برایش بگیرد. بسیار خوشحال شدم و وقتی به خانه رسیدم دو رکعت نماز شکر بجا اوردم.

ایمان اورده ام که پس از لطف خاااااص خداوند عشق من به شمیم راهگشای گره های کور است.

[ ۱۳٩٥/٢/٢۳ ] [ ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب