سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

امسال باز هم یکی دیگر از برکات حضور شمیم در زندگیم را دیدم.

حقیقتش من هرسال حداقل یکبار یا اگر سعادت پیدا کنم دو بار در سال به پابوسی آقا امام رضا طلبیده می شوم. یکی از بزرگترین آرزوهایم این بود که یک بار میهمان خوان پربرکت میهمانسرای حضرت شوم و هربار با دلی پرحسرت به شهرم بازمی گشتم.

امسال یکی از دوستان که از مسافرتم به مشهد خبردار شد گفت اتفاقا در همان ایامی که شما مشهد هستید انجمن سندروم داون مشهد در حرم برنامه دارد و ناهار هم همانجا میهمان هستند. با اقای ابراهیمی مسوول انجمن تماس گرفتم و گفتم که دوست دارم در مراسمشان شرکت کنم. ایشان گفتند ظرفیت ثبت نام تمام شده اما سعی می کنند جایی برای من فراهم کنند. فردای آن روز تماس گرفتند و گفتند توانسته اند دو تا بلیط برایم بگیرند.

روز موعود با اشتیاق فراوان راهی حرم باصفای امام رضا (ع) شدیم و پس از زیارت دوستان به سالن اجتماعات راهنمایی شدیم. برنامه دو ساعته ای از طرف آستان قدس رضوی برایمان تدارک دیده بودند که بسیار دلنشین بود. پس از آن به سمت مهمانسرا راهنمایی شدیم. فضای بزرگی بود که چیدمان بسیار شیک و تمیزی داشت. سر اولین میز نشستیم و خیلی زود هم ناهار سرو شد. جایتان بسیار خالی برنج و خورش کدو بود اما یک تکه گوشت بزرگ کنار کدوها بود و بیشتر برنج و گوشت با تزیین کدو بحساب می آمد.

باور کنید این لذیذترین غذایی بود که در تمام عمرم خورده بودم. اصلا دلم نمی خواست از آن فضا بیرون بیایم. با اینکه ناهار خوری بود اما معنویت در آنجا موج میزد.

خلاصه اینجا هم لطف وجود شمیم شامل حالمان شد و میهمان حضرت رضا (ع) شدیم و با زیباترین خاطره عمرمان از مشهد بیرون آمدیم

[ ۱۳٩٥/٧/٥ ] [ ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب