سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

امروز یه اتفاق بسیار شگفت انگیز افتاد.

یه قانون بین مادرا هست که میگن هروقت بچه خیلی ساکته یعنی یه جا داره یه خرابکاری می کنه.

توی آشپزخانه داشتم کاری می کردم که تلفن زنگ خورد. ضمن تلفن جواب دادن به جمع کردن لباسهای شسته شده پرداختم. کمی طول کشید. یه لحظه دیدم از توی آشپزخونه صدای جلز و ولز می یاد و خبری هم از شمیم نیست. با ترس و عجله پریدم توی آشپزخانه و از دیدن صحنه ای واقعا شوک شدم. شمیم خودش برای خودش تخم مرغ پخته بود.تصورش را بکنید خودش ماهی تابه را از توی قفسه برداشته بود گاز را روشن کرده بود روغن ریخته بود تخم مرغ از یخچال برداشته بود توی ماهی تابه شکسته بود و جالب این که به جای نمک شکر ریخته بود چون طعم شیرین را بیشتر دوست دارد. البته قابل ذکر است که گاز براحتی روشن میشه و هیچ زحمتی برای شمیم نداره.

واقعا جا خوردم نمی دونستم چه عکس العملی نشون بدم. تخم مرغ پختن از یه بچه پنج ساله سالم هم بعید است چه برسد به دختری به ...

توانمندی شمیمقلبقلبقلب

[ ۱۳٩٦/٢/٧ ] [ ۸:٠۸ ‎ق.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب