سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

چند روز است که خیلی خوشحالم مطلب قبلی که نوشتم یکی دو تا از دوستان نظر دادن وقتی موضوع درج مطلب را برای همسرم گفتم و نظرات دوستان را هم بیان کردم، کمی راجع به موضوع صحبت کردیم و نهایتا همسرم پذیرفتند که در برابر سروصدای شمیم مقاومت کنند و اعتراض نکنند. خوشبختانه به قولشان هم عمل کردند حداقل تا الان که این طوربوده. این چندروز با خیال راحت با شمیم کار می کنم.

چند روزی هم هست که دربدر دنبال یک مهد خوب می گردم که بتوانم باخیال راحت دخترم را به آنجا بسپارم. خیلی گشته ام ولی هنوز نتوانسته ام به نتیجه برسم. می خواهم فردا را مرخصی بگیرم و تکلیف این کار را مشخص کنم. امید به خدا

راستی یادم رفت بگویم این هفته که به جلسه بنیاد آسمان نیلی رفتم آقای نیلی زاده مطالبی آورده بودند که خیلی خوشم آمد یکی مطالب مربوط به نحوه رشد بچه های سندروم بود و دیگری هم نمودار رشد مخصوص کودکان سندروم داون. من همیشه فکر می کردم شمیم کمبود وزن دارد ولی وقتی با نمودار فوق تطبیق دادم دیدم روی نمودار است و حتی یک درجه هم بالاتر است و از این بابت خیلی خیلی خوشحال شدم. هر دو مطلب در سایت بنیاد آسمان نیلی هست می توانید از همین کنار لینک شوید.

روی هم رفته هفته خیلی خوبی بود خدا را شکر.

[ ۱۳٩٢/٦/۱٩ ] [ ۳:٠۱ ‎ب.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب