سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دو سال پیش در چنین ایامی من به خاطر عمل قلب شمیم درگیر غم عالم بودم و به خاطر روحیه جنگ طلبانه ای که دارم به شدت با خودم درگیر بودم و سعی می کردم که بابت عمل شمیم ناراحت نباشم اما اعتراف می کنم که در این جنگ شکست خوردم و مشکل شدید روحی پیدا کردم هرچند سعی می کردم ظاهرم را حفظ کنم اما مساله بسیار دشوارتر از این حرفها بود.

حالا هروفت به اواسط اسفند می رسم یاد آن روزها برایم تازه می شود. از طرفی ناراحتم که چرا آن قدر خودم را اذیت کردم در حالی که شمیم بعد از عمل شکر خدا کاملا خوب شد. از طرفی دیگر به فکر تمام مادرانی هستم که درگیر مشکل آن روز من هستند.

اما از همین جا به همه شان اول سلام می کنم و بعد می گویم تو را به خدا خودتان را اذیت نکنید. این قدر که ما اذیت می شویم باور کنید بچه که زیر عمل می رود اذیت نمی شود. ثانیا مطمئن باشید که بعد از عمل آن قدر وضع بچه بهبود می یابد که حتی خود من می گفتم کاش زودتر این کار را کرده بودم. عمل اسمش بسیار خوفناک ولی نتیجه اش به امید خدا بسیار نوید بخش است.

مدتی قبل ندای عزیز می خواست جگر گوشه اش را عمل کند اما نمی دانم چه شد.

حکیمه ی عزیز چندبار تلفنی با من صحبت کرد در مورد عمل قلب فرزندش.

بعد از آن خانم... از الیگودرز چندبار در مورد عمل دخترش با من صحبت کرد.

با مادر سمانه و مادر ابوالفضل هم صحبت کردم و سعی کردم دلداریشان بدهم.

به یاد تمام این عزیزان هستم و هرچند هیچ اطلاعی از وضعیتشان ندارم اما همیشه دعاگوی خودشان و فرزندانشان هستم و دعا می کنم این روزهای سخت را به آسانی پشت سربگذارند.

[ ۱۳٩٢/۱٢/۱۸ ] [ ٧:۳٠ ‎ق.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب