سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

سلام. سال نو بر همه ی دوستان مبارک و میمون باشد. ان شالله سال 93 برای همه و به خصوص والدین بچه های سندروم سال برطرف شدن غمها و برآورده شدن آرزوها باشد.

روز اول فروردین روز جهانی سندروم داون است. به مناسبت این روز وبلاگ نیوز با من مصاحبه کرد که برخی از دوستان لینکش را خواسته بودند،

برای خواندن مصاحبه اینجا را کلیک کنید.

ما در بنیاد آسمان نیلی برای این روز برنامه داشتیم ولی چون مصادف با روز اول فروردین بود موکول کردیم به 26 اسفند. همه ی بچه های سندروم اصفهان را دعوت کردیم به شهربازی سرزمین عجایب و آنجا اول دور هم جمع شدیم و کیک هایی را که خودمان پخته بودیم نوش جان کردیم و بعد هم رفتیم بازی.روز بسیار خوبی بود و به من و دخترهایم که خیلی خوش گذشت.

این هم عکس کیک هایی که دست پخت والدین بود:

این هم بچه هایی که آمده بودند برای جشن:

بعد هم که بچه ها رفتند برای بازی

جای همه ی دوستان هم خالی بود.

از روز اول  عید هم که سفره هفت سین و سبزه و سنبل و همه چیز شادی آفرین به راه بود.این هم سنبل ما کنار سبزه و سفره هفت سین:

دوسه روز بعد هم شمیم با شیما و پدرش آمدند محل کار من و من که هرسال مجبورم از 28 اسفند تا 14 فروردین بدون تعطیلی بروم سر کار آن روز خیلی خوشحال شدم و با دیدن خانواده ام کلی روحیه گرفتم. شمیم هم کلی ذوق کرده بود که مادرش را می بیند. هروفت می خواهد بگوید من بیش از حد خوشحالم این قیافه را می گیرد:

 

[ ۱۳٩۳/۱/٩ ] [ ٦:٢٢ ‎ق.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب