سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دوستان سلام

ببخشید که حضورم کمی کمرنگ شده است. از طرفی وقت زیادی برای صرف کردن در اینترنت ندارم و مدتی است بیشتر این وقت صرف ارتباط در وایبر می شود و از طرفی هم مدتی است برنامه کار و به تبع آن کل برنامه زندگیم به هم ریخته و هنوز نتوانسته ام با شرایط جدید کاملا خو بگیرم.

چند روز است دارم کتاب زیر را مطالعه می کنم. کتابی بسیار کاربردی برای حرکت کودکان سندروم داون است. اگر اصفهان هستید چند می توانید از دفتر انجمن تهیه کنید.

این کتاب از انتشارات دانژه است و به راحتی می توانید با تماس با دفتر انتشارات آن را تهیه فرمایید.چنانچه فرزندی بین سه تا شش سال دارید توصیه می کنم حتما این کتاب را تهیه و مطالعه فرمایید.

[ ۱۳٩۳/٦/٢٥ ] [ ۸:۳۸ ‎ب.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب