سندروم داون روایتی نو از معصومیت
سندروم داون روایتی نو از معصومیت ، شمیم این معصومیت در دستان من 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دوستان سلام عید فطر بر عاشقان و روزه داران مبارک. ان شالله عیدی همه پس از سی روز عبادت و روزه داری سلامتی و دلخوشی و آمرزش گناهان باشد.

از وقتی وبلاگم را ساختم با خودم عهد کردم مرتب سر بزنم و مطلب بگذارم و دانسته های جدیدم را در این مکان به اشتراک بگذارم اما از قبل از عید به این طرف اینترنتم مشکل دار شده و مشکلش هم این است که همسایگان عزیز که دانشجوی دانشگاه روبرو میباشند زحمت ترافیکم را میکشند و هرچه باشد قبل از یکماه تمام میشود و جالب هم اینجاست که هر مدل رمز هم میگذاریم دوستان سریع کشف میکنند. مطمینم اگر این استعداد را صرف درسشان میکردند الان همه یا ابوریحان بودند یا ابوعلی سینا.

بخاطر همین مجبورم از گوشی برای مطلب گذاشتن استفاده کنم که آن هم مشکلات خاص خودش را دارد. مثلا یک هفته پیش کلی مطلب نوشتم و موقع ارسال اشتباها دستم خورد روی دکمه بستن و تمام مطالبم رفت. بخاطر کوچک بودن صفحه و نزدیکی دکمه ها این مشکل زیاد پیش میاید.

مدتی است که درگیر از پوشک گرفتن شمیم هستم و الان پس از چهل روز به لطف خدا پیشرفت بسیار خوبی داشته و تقریبا نود درصد مواقع همکاری میکند. آن ده درصد باقیمانده هم بخاطر سهل انگاری خودمان است چون هنوز خودش نمیتواند خبر کند ولی وقتی میبریمش دستشویی جیش میکند و تقریبا در طول روز شلوارش خشک می ماند. شبها هم که اصلا جیش نمیکند. فکر کنم ان شالله تا اول مهر این پروژه مهم به اتمام برسد و بتوانم با خیال راحت به مهد ببرمش.

راستی توانستم شمیم را در یک مهد خوب عادی ثبت نام کنم.بدون هیچ مشکلی. حتی استقبال هم کردند و گفتند هم برای پیشرفت شمیم خوب است و هم برای بچه های عادی که از الان با بچه های متفاوت آشنا شوند.

خیلی از این طرز فکرشان خوشم آمد و چشم براهم اول مهر شود و دخترم به مهد برود.

 

 

[ ۱۳٩٤/٤/٢٧ ] [ ۸:۱۸ ‎ب.ظ ] [ مامان شمیم ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

سلام وقتی شمیم به دنیا اومد خیلی این طرف و اون طرف سرزدم تا در مورد سندروم داون اطلاعات کسب کنم ولی متاسفانه هیچ کس نبود که اطلاعات جامع و کاملی داشته باشه و باز من بودم و راهی جدید و ناشناخته. این طرف و اون طرف که سرک می کشیدم و چیزای تازه پیدا می کردم دعا می کردم کاش بقیه هم میتونستند این چیزا رو بدونند. اینجا محلی است که می تونم اطلاعاتمو در اختیارتون قرار بدم و خیلی خوشحال می شم شما هم اطلاعات جدیدی که یاد می گیرینو به من بگین.
صفحات دیگر
امکانات وب