شروع کاردرمانی و گفتار درمانی

بعد از مدتی که خیالم از بابت مشکلات شمیم راحت شد پیگیر امور کاردرمانی و گفتار درمانی شدم. از هرجا که به فکرم می رسید پرس و جو کردم و در مورد کارایی مرکز تحقیق نمودم. آخر سر به این نتیجه رسیدم که مرکز حضرت ابوالفضل بهزیستی و مرکز  خصوصی آرمان بیش از سایر مراکز معتبر و موثر هستند. با مراجعه به مرکز حضرت ابوالفضل فهمیدم که مدتی باید توی نوبت باشم. قبلا هم گفتم وقتی آدم مشکلی پیدا می کند فکر می کند همین یک نفر توی دنیا مشکل پیدا کرده اما وقتی به مراکز و موسسات مربوطه مراجعه می کند می بیند از بس بقیه هم مشکل دارند دیگر کسی به او اهمیت نمی دهد. وقتی دیدم نوبت گیرم نمی آید هم ناراحت شدم و هم خوشحال.

ناراحت از این که چرا این همه طفل مریض هست و خوشحال از این که پدر و مادرانی مسئول و پیگیر هستند که تمام کارهای ممکن را برای فرزند دلبندشان انجام می دهند و از این که فرزندشان دچار چنین مشکلی شده ناامید نمی شوند.

وقتی از مرکز حضرت ابوالفضل ناامید شدم به مرکز آرمان رفتم و آنجا با مسئول مرکز که خودش لیسانس کاردرمانی دارد صحبت کردم و وضعیت شمیم و عملهایش را توضیح دادم گفت اول از دکترش بپرس اشکالی نداشته باشد بعد بیا تا برایت وقت تعیین کنم.

در آن زمان که اول خرداد بود شمیم هم می نشست و هم سینه خیز می رفت

/ 3 نظر / 43 بازدید
مامان یاسین

سلام خدا قوت دوست خوبم واقعا درکت میکنم ایشالا که خبرای خوب از شمیم به ما بدی[قلب]

فاظمه

با سلام میشه لطفا آدرس مرکز آرمان رو بفرمایید منم برای پسرم دنبال اون مرکز میگشتم