معرفی کتاب

دوستان سلام

ببخشید که حضورم کمی کمرنگ شده است. از طرفی وقت زیادی برای صرف کردن در اینترنت ندارم و مدتی است بیشتر این وقت صرف ارتباط در وایبر می شود و از طرفی هم مدتی است برنامه کار و به تبع آن کل برنامه زندگیم به هم ریخته و هنوز نتوانسته ام با شرایط جدید کاملا خو بگیرم.

چند روز است دارم کتاب زیر را مطالعه می کنم. کتابی بسیار کاربردی برای حرکت کودکان سندروم داون است. اگر اصفهان هستید چند می توانید از دفتر انجمن تهیه کنید.

این کتاب از انتشارات دانژه است و به راحتی می توانید با تماس با دفتر انتشارات آن را تهیه فرمایید.چنانچه فرزندی بین سه تا شش سال دارید توصیه می کنم حتما این کتاب را تهیه و مطالعه فرمایید.

/ 2 نظر / 7 بازدید
مامان ملیکا

سلام مامانی شیما وشمیم جون خوبند خسته نباشی از اینکه به یاد ما هستید ممنون

بابای علی

با سلام . قبل از هر چیز از دیدن کودکان داونی و در کنار آنها خانواده هایی با روحیه و پشتکار زیاد، خوشحال بوده و خدا را شاکرم. علی ما متولد بیست و یکم مرداد هشتاد نه درست اول ماه رمضان است. از حدود چهار پنج ماهگی بعد از تولدش که ما متوجه وضعیت وی شدیم خیلی کارها کردیم به سایت ها سرزدیم دوستان تازه پیداکردیم و موسسات مختلف رفتیم ولی هیچکدام مثل تجربه ی خانواده ها و نیز کتابی که معرفی نمودید کمک حال ما نشد. ماکه محل زندگیمان از امکانات درمانی و آموزشی دور بود با استفاده از تمرینات این کتاب نشستن ، دراز کشیدن،ایستادن و در نهایت راه رفتن را با یاری خدا به علی آموختیم و شکر خدا هم ما و هم افراد آگاه و متخصص از وضعیتش راضی هستند. فقط نکته ی مهم اینه که برای هر مبحثی از کتاب بسته به توانایی کودک از یک تا سه چهار ماه هم وقت اختصاص می دادیم. در پایان از زحمات مادر و خانواده ی شمیم جون که هم برای فرزند خودشون و هم با وجود مشکلات متعدد برای سایر هم نوعان خود وقت می گذارند کمال تشکر را داشته و آرزومند شنیدن خبرهای خوش برای این عزیزان هستم. با سپاس.