عرض سلام

دوستای خوبم سلام. ببخشید که برگشتنم خیلی طولانی شد. این مدت که مسافرت بودیم یک بنده ی خدا برای اینکه کامپیوترم احساس غریبی نکند احتمالا روزی چند بارا از طریق آی پی من وارد اینترنت شده بود و زحمت کل شارژ را کشیده بود و من که وجود چنین کار قبیحی را باور نمی کردم این چند روز دنبال رفع عیب بودم و امروز هم از طریق سیستم دیگری این مطلب را می نویسم. خدا همه را به راه راست هدایت فرماید.

مسافرت بسیار بسیار خوب بود و دعا گوی همه ی دوستان به خصوص مصطفای عزیز که فراموشم شده بود اسم قشنگش را بنویسم(البته توی ذهنم بود ولی موقع تایپ فکر کردم نوشتم) بودم و آن قدر دعا کردم که ته دعاهایم در آمد امیدوارم که مقبول باشد.

فضا بسیار روحانی بود و شمیم در این مدت دعا کردن و نماز خواندن را یاد گرفت. ان شالله وقتی سیستم خودم راه افتاد با یک گزارش تصویری در خدمتتان خواهم بود.

شمیم با عراقیها خیلی خونگرم بود و به هرکس میرسید دستش را دراز می کرد تا دست بدهد. به همین خاطر در حرم ائمه با خیال راحت می نشاندمش و مشغول عبادت می شدم او هم با مردم اطرافش دوست میشد و کلی تغذیه میشد تا من کارم تمام شود. در مراحل بازرسی و ورود به حرم کمک بسیار بزرگی بود و اعراب بسیار خوب از ما پذیرایی کردند هرجا کالسکه شمیم را می دیدند به مسیر جداگانه ای هدایتم می کردند و چون هوا گرم بود مراعات شمیم را و بدون نوبت ردمان می کردند. خلاصه وجود دخترم مثل همه جا مغتنم و کارگشا بود.

شکر خدا در روز نیمه شعبان عیدی ام را گرفتم و شمیم برای اولین بار به دیوار تکیه داد و روی پایش ایستاد. آن قدر خوشحال شدم که همان موقع دو رکعت نماز شکر خواندم. اصلا باور نمی کردم چنین اتفاقی افتاده باشد ولی دوسه بار این کار را تکرار کرد. شمیم الان دوسال و هشت ماه دارد ولی این اتفاق آن قدر برایم خوشایند و ذوق آور بود که انگار مثلا شش ماهگی توانسته این کار را بکند. با ذوق و شوق فراوان برای همه افراد خانواده تعریف می کردم و سعی می کردم شمیم را وادار کنم این کار را دوباره انجام دهد تا همه باور کنند.

ان شالله همه ی مادرانی که منتظر پیشرفت کوچولوی دلبندشان هستند به زودی به آرزویشان برسند.

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک دوست

ایستادن شمیم پاداش صبر و بردباریتان بر شما و خانواده مبارک انشاا... که از جانب ما هم نایب الزیاره بوده باشید.

آبجی

سلام سلام سلام زیارت قبووول حالتون خوبه؟ خوش گذشت؟ تبریک تبریک شمیم گلی جووونم [هورا]بووووووووووووس الان اینقده دوست دارم محکم بغلش کنم[بغل] چشم کف جفت پاهاش شیما خانومی خوبه بووووس

مهمان

سلام خانم نجار زیارتتون قبول باشه ان شا الله به سلامتی هر سال برید زیارت و مسافرت با شمیم خانم گل خیلی خوشحال شدم شمیم ایستاده الهی هر چه زودتر تعادلش حفظ کنه و راه بیفته تا بیشتر همه خوشحال بشن

سولماز

سلام زهرا جان عزيزم خيلي خوشحال شدم . از ذوق خوشحالي بغض گلوم رو گرفت . خوشحالم كه حاجت روا شدي . انشاالله به زودي زود راه ميره دم درگاه پنج تن به خصوص امام حسين هيچ كس نااميد برنگشته به اميد موفقيت روز افزونت

مامان مصطفی

سلام به کربلایی های نازنین.زیارتها قبول باشه ایشالا . ما و مصطفی تشکر مخصوص مینماییمبابت توجه مخصوص شما :) ایشالا همیشه تنتون سلامت و دلهاتون شاد باشه و مشغول زیارت وسیاحت باشین. ایشالا امام حسین دلهاتونو شاد کنه...

شیرین روهنا

من و همسرم در تهران ngo برای سندروم دان داریم به خانواده ها مشاوره می دهم و چند کتاب توانبخشی چاپ کرده ایم .یک دختر ده ساله سندروم دان داریم که مهر ماه به کلاس پنجم در مدرسه ی عادی می رود .خوشحال می شوم با شما بیشتر اشنا شوم.

محمد

سلام من یک پسر سندرم داون دارم که 9 سالشه اسمش محمده لطفا فیلمهای مربوط به داون را برای دانلود بگذارید

ریتا

شیرین روهنا جان به من ایمیل بزن

ریتا

r_nourbakhsh@yahoo.com

ریتا

دوستان اگر کسی تلفن خانم روهنا را دارد به من ارسال کند چون ایشان دوست دبیرستان من هستند که مدتهاست گمشان کردم